Řekli o mně 😉

Vážení a milí FlexiBeečkáři,
velice ráda bych poděkovala Karel Norský a jeho webu https://charlieblog.eu/produkty/flexibee za úžasnou pomoc, díky němu jsem rekonstrukci účetnictví na bankovním účtu, u přijatých a vydaných faktur u nového klienta zvládla za půl hodiny, bez něj by to byla práce na x hodin. Mám bussines verzi s originálními hromadnými změnami, s nimi bych se mohla jít leda pást.. Doufám, že Vás Kájo platí zlatem a děkuji skupince, má opravdu smysl :-) Hezký večer.

Obrázky se nestihly načíst.
Prosím opakujte akci zachvilku.

Monika Esky Catahoulová
Tajemnice Výboru nezávislého ICT průmyslu, jednatelka ISP Legal & Technologies s.r.o.


Ráda bych se s vámi podělila o moji zkušenost s napojením Shoptet>Pohoda>Shoptet
Konečně mám po 3 letech funkční verzi, těším se, až na plno začnu využívat a více testovat! :)
Na začátek ještě dodám - nemáme jen eshop, ale především stánkový prodej, takže Pohoda a data ve skladu pro mě jsou hodně důležité, nemohu proto využívat pouze skladové hospodářství Shoptetu. (Řeším objednávky u dodavatelů, kdy musím spojovat jak prodeje na akcích ale i eshopové objednávky, stavy min, max atd.)
Pohodu jsem si pořídila cca 3 roky nazpět kvůli tomu, že ji tehdy Shopet avizoval jako jediný účetní systém, na který má napojení. Postupně jsem přešla z Jazz na Premium, dnes na síťovou verzi NET3 a platím za cloud, takže jde opravdu nemalé peníze (v přepočtu okolo 2 tisíc měsíčně, na trhu se dají najít i levnější řešení...)
Nekonečný boj, dlouhé chození okolo horké kaše. Na straně Pohody odpověď "obraťte se na svého poskytovatele eshopového řešení, ať vám to xml upraví, nebo my vám to uděláme za xxxx/h", na straně Shoptetu "v nápovědě je uvedeno vše, co v tomto případě lze či nelze přenášet."
Já jakožto negramotný člověk v xml, tak jsem nevěděla, jak se do toho propojení vloupat a zjistit co s tím. Navíc si uvědomuji, že každý máme úplně jiné požadavky a očekávání, co od tohoto propojení očekáváme, tam kde já chci BEZ DPH tak vy třeba potřebujete S DPH a už je problém…
Bohužel jsem tehdy neznala nikoho chytrého, kdo by dokázal pomoci, na poradně bohužel bez reakce.. A tak jsem se smířila s tím, že prostě stavy na eshopu aktuální nebudou, nějak to hold přežijeme, ručně to občas aktualizujeme atd.
Pár měsíců zpátky na Dni otevřených dveří u unuo.cz (na téma PICKI a jak to u nich funguje) jsem měla tu čest se potkat s borcema z Dativery. Od té doby byla konečně naděje, že snad něco uděláme, prvně že zkusíme automatické importy, ty ale házeli nějaké chyby, tak jsme zkoušeli, zkoušeli a zkoušeli až jsme našli řešení. Já hlavně hledala způsob jak dostat jednoduše ceny se správným zaokrouhlením, se správným DPH a stavy skladu do Pohody a zase na Shoptet pouze stavy tak, aby mi to nerozhodilo ceny. Jmenovitě Karlovi Norskému, který se mnou poslední dva dny na telefonu a chatu byl hodiny a hodiny a vymýšlel jak lépe a jak vůbec toto realizovat! V životě jsem se nesetkala s takovouto ochotou se učit a učit druhé, pomáhat a vzdělávat, opakovat některé momenty jak pro blbce, takovýto přístup se vidí málokde.
Takže pokud vám propojení Shoptet>Pohoda nějak zlobí – napište jim – borci z Dativery vám rádi pomůžou!
I díky nim můžu být nadále spokojeným klientem Shoptetu a doporučovat jej, přestože je to stále jen „naše krabice“ tak za pomoci Karel se z „naší krabice“ povedlo udělat „více moji krabici“ :)
Takže ještě jednou DÍKY Dativery a Karel Norský, za úžasnou spolupráci a za to, že můžu Shoptet využívat zase s úsměvem na tváři! :)

Obrázky se nestihly načíst.
Prosím opakujte akci zachvilku.

Barbora Levíčková
majitelka e-shopu MushGO (https://eshop.mushgo.cz/)


Reakce na doplnění hromadných změn na nabídky vydané, přijaté a jejich položky:

Karel Norský super, dakujeme! musim povedat ze je uzasne napisat o 20.00 problem na forum a o 22.30 uz posielat kolegom navod na riesenie, ktore medzicasom niekto naprogramoval. proste super 👍👍👍

Obrázky se nestihly načíst.
Prosím opakujte akci zachvilku.

Martin Budaj
CEO Domotron s.r.o. (https://www.domotron.com/)


Nejsem přes flexibee zatím žádný extra odborník, ale hrozně mě baví objevovat, co ještě všechno umí o čem ani netuším :-)

Mimochodem Vaše práce nám velice usnadňuje práci, takže za ni moc děkuji!!!

Bc. Iva Brychtová
manažerka SALDO s.r.o. Plzeň (https://www.ucetnictvi-plzen.eu/)


Jednoznačně doporučuji borce s velkým B Karel Norský z Dativery. Makali jsme na tom na www.promaledobrodruhy.cz od půlky července, nevzdali to a dnes jedeme a díky otevřenému Api ve Flexibee můžeme dělat věci, co v Shoptetu zatím nejdou...My se zatím učíme za pochodu , ale ochota Karla pomoci kdykoliv, je jedinečná a neuvěřitelná ... Bez něho bychom to dávno vzdali 👍👏👏😉🥂 Děkujeme, Karle!!!

Obrázky se nestihly načíst.
Prosím opakujte akci zachvilku.

Eva Stroupková
majitelka e-shopu Pro malé dobrodruhy (https://www.promaledobrodruhy.cz)


Karel Norský velké díky za tvou dnešní pomoc! Jako vždy jsi neváhal a vrhl se na pomoc FlexiBee! Jsem vděčný že nám stále pomáháš. 👍👏

Obrázky se nestihly načíst.
Prosím opakujte akci zachvilku.

Stanislav Kurinec
Jednatel ABRA Flexi s.r.o. (https://www.flexibee.eu)


A já už budu jmenovat. Konkrétně Karel Norský si zaslouží náš velký dík za pomoc a podporu, když s kolegyní, která dělá účetnictví (a já spíš věci kolem ceníků/skladů/procesů) ve Flexibee tápeme. Znát takto zapálého "FlexiBeečkaře" je fakt radost! Moc moc díky!

Obrázky se nestihly načíst.
Prosím opakujte akci zachvilku.

Martin Lér
Product manager ve společnosti WAFE (https://www.wafe.eu/)


Musím se s Vámi podělit o zkušenost s Karel Norský ... co o něm říct ?!? ... Nic podobného jsem neviděl ani nezažil. Bez jakýchkoliv připomínek, že je pátek večer se pustil do práce. No pustil. On to vlastně udělal za pár minut a já jen koukal, co se děje. Nainstaloval, nastavil a propojil FlexiBee se Shoptetem, naimportoval faktury. Nedělám to často, ale prostě musím. Prostě chválím, chválím, chválím. Takový přístup se jen tak nevidí a mohu jej všem doporučit. Už se těším, až nastane další problém, který mi vyřeší 🙂

Obrázky se nestihly načíst.
Prosím opakujte akci zachvilku.

Radek Šulc
WEBIMEX (https://www.webimex.cz)


Tyjo. Sem napsal Karel Norský ohledně problému s FlexiBee transformací a do 5 minut jsem měl práci zpět hotovou! Kéž by tu v ČR bylo víc takových lidí. (smutně mačkám slzičku)

Obrázky se nestihly načíst.
Prosím opakujte akci zachvilku.

Mgr. Radek Vymazal
CEO & Founder ve společnosti Connectica s.r.o. (https://ictmorava.cz/)


Cloudník (můj deník o cloudu)

Když jsem se rozhodla zmigrovat se svými klienty z jiných systémů na FlexiBee, netušila jsem, kolik to bude strastí. Navíc v letech výrazných změn. Věděla jsem ale, že k mé vizi potřebuji systém, který musí být multifunkční s otevřenými možnostmi. Tím FlexiBee s API je.

Pro mne je ABRA Software a.s. dostatečnou garancí dlouhodobosti a bezpečnosti. Potřebuji podporu odborníků a lidí, s nimiž je možné konstruktivně řešit problém a vědět, že pomohou. A ty jsem našla právě ve FlexiBee. Božena Filipová - držák na hotline i v závěrkách. Na řešení technických věcí, skladů, je borec Karel Norský. Když je třeba něco řešit, Karel to zvládne i s netechnicky laděným uživatelem a to tak, že to prostě “nebolí”. To ale neznamená, že nepotřebujete zapojit mozek :).

Dnes jsem byla u klientky a jen jedna věta: “Nevím, jak jsem to mohla dělat předtím.”

Obrázky se nestihly načíst.
Prosím opakujte akci zachvilku.

Jarmila Prokopová
jednatelka ACC ÚČETNÍ KANCELÁŘ s.r.o. (https://www.acc-ucetni-kancelar.cz)


Já jsem rád za Shoptet, za FlexiBee a za lidi jako je Karel Norský. Ale opravdu - jsou to služby, které mi dost usnadňují práci. Hodně lidí říká, že flexibee je strašně složitý, ale když si na to člověk zvykne, tak je tam úplně všechno a všechno funguje a hlavně je to online, což mi přijde jako základ v dnešní době. Dneska je všechno online, třeba i to Spotify, co valím od rána do večera. Před pár lety jsem sebou všude tahal flashku, nebo v mobilu x GB hudby a dneska všechno online. A tohle je přesně to co očekávám i od ostatních služeb, ať už je to účetni software, e-shopové řešení, anebo "úkolníček", diář, apod. A jsem rád, že takovéto projekty vznikají a že lze vše během chvilky propojit.

Obrázky se nestihly načíst.
Prosím opakujte akci zachvilku.

Jan Srp
jednatel Pražírna Telč s.r.o.


Jestli tu někdo zvažuje změnu účetního software, tak po spolupráci s Karel Norský doporučuji napojení Shoptetu na FlexiBee. Karel Norský nejenže naprogramoval kompletní převodní můstky a transformacre XML feedů pro propojení z eshopovým řešením Shoptet, ale hlavně nám běžným smrtelníkům trpělivě vysvětlil, jak je správně používat :) Toto propojení dělá z cloudového Flexibee a úžasného Shoptetu neuvěřitelně silnou dvojici nástrojů pro vaše projekty a to i na Mac OS. Více u něj na blogu: https://charlieblog.eu/flexibee-shoptet. Děkujeme.

Obrázky se nestihly načíst.
Prosím opakujte akci zachvilku.

Martin Vlček
jednatel Sports nutrition s.r.o. (https://www.inkospor.cz/)


Jsem programátor, horolezec a tak trochu FlexiBee fanatik :-).
Na CharlieBlogu sepisuji své nápady a poznatky už od roku 2006.

Powered by CharlieBlog Engine v2.1